Ulusal Yatırım | Hakkımızda
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

ULUSAL YATIRIM DANIŞMANLIĞI DEKORASYON İNŞAAT TURİZM GIDA MOBİLYA SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2006 yılında kuruldu. İnsan önceliğine ve ölçeğine değer veren, çevresine değer katan projelerle deneyim kazanan firmamız, anahtar teslimi projeler inşa etmektedir.

 

Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu nitelikli, sağlık ve turizm yapıları inşasında uzmanlaşan şirketimiz, pek çok alt disiplinden oluşan karmaşık tesislerin tek bir elden, yüksek kalitede, süresinde ve bütçesinde tamamlanmasını sağlayarak, istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen firma, sektöründe Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı. Projesi de dahil olmak üzere anahtar teslimi çözümler, yatırımcılarımıza büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

ULUSAL YATIRIM, inşaat-taahhüt anahtar teslimi faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Firma, bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir Ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

 

İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren firma, 10 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketin iş portföyünde; HASTANE, OTEL ve ALIŞVERİŞ MERKEZİ gibi inşaat projeleri başta olmak üzere, bina ve konut projeleri de yer almaktadır.

 

ULUSAL YATIRIM, Türkiye’nin yanı sıra, yurt dışında, Azerbaycan ve Libya gibi coğrafyalarda da tercih edilen bir iş ortağı olmayı başarmıştır.

HASTANE
TIP MERKEZİ
OTEL
RESIDENCE
KONUT
GÜZELLİK MERKEZİ
OFİS
AVM
ANAHTAR TESLİMİ PROJE
DANIŞMANLIK
İNŞAAT
MİMARLIK
İÇ MİMARLIK
PROJELENDİRME
MÜHENDİSLİK
3D MODELLEME

Neler Yaptığımızı Merak Ediyorsanız, Projeler Sayfamızı Ziyaret Edin

Ofisimiz

Kazım Dirik Mahallesi, 375 Sokak,

No: 18/11, Piramit İş Merkezi, 35100

Bornova, İzmir, TÜRKİYE

Email: info@ulusalyatirim.com

Tel1: +90 (232) 435 54 30
Tel2: +90 (532) 138 76 88
Faks: +90 (232) 435 54 31

Bize Ulaşın

captcha